Fellesmøte i Arken på Bibeldagen

Kategori: Hva skjer 0

Sammen med de andre menighetene i byen samles vi for å sette fokus på bibelspredning i land utenfor oss selv. I år er det Etiopia som trenger tre nye bibeloversettelser og trykking av nye bibler.

Kristin Jakobsen fra Arken vil tale, Ellen Langeland Gjerde fra Den norske Kirke vil lede, Kristine Cudrio Pedersen fra Inspire kirken vil presentere årets prosjekt, og det blir sang av den internasjonale gruppa «Møtepunkt» fra Metodistkirken, og sangere og musikere fra Arken vil delta. Dessuten vil flere fra de ulike menighetene delta med andre oppgaver. Offeret går naturligvis til Bibelseskapet, som formidler det videre til Etiopia. Etter møtet vil det bli en enkel servering.

Hjertelig velkommen til denne dagens store kristne fellesskap i Horten!

Vi sees i Arken 17. feb kl 18.00.